APARTAMENT 3+1+2 PER QERA NE BLLOK! Për Qira

2,500 € /Muaj

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne Bllok tek rruga Ismail Qemali.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 200m2 + verande.
Kati 3 banim te nje pallati te ri me 2 ashensor.
Apartamenti organizohet ne nje sallon me dalje ne verande, tre dhoma gjumi, dy tualete, lavanderi, depo si dhe nje korridor shperndares.
Ambienti eshte investuar totalisht, me mobilim bashkohor dhe pajisje cilesore.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS774
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 2,500 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2