SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 TEK KOPSHTI ZOLOGJIK Për Shitje

234,000 €

Përshkrimi

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2
Kopshti Zologjik, Tirane
Sip totale 156 m2
Kati 3 banim
Orientim Lindje - Perendim
Me Hipoteke

Cmimi 1500 Euro/m2
Mundesi e mire banimi dhe investimi

Kontaktoni menjehere per nje vizite:
068 956 8340

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS781
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 234,000 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2