AMBIENT ZYRASH ME QIRA Për Qira

1,500 € /Muaj

Përshkrimi

AMBIENT ZYRASH ME QIRA
Blloku, Tirane
Sip. Neto 150 m2
4 Ambiente pune, 2 tualete, 1 depo dhe ballkon
Me sistem chiller
Cmimi 1500 Euro/muaj Neto
Ambienti jepet bosh.

Per nje vizite kontaktoni:
Erblin Cullhaj - Disani Estates
068 956 8340

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS832
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 1,500 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2