APARTAMENT 3+1+3 PER SHITJE TEK BOOK BUILDING TIRANA Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një nga residencat më të reja, pozicionuar në zonë elitare në qendër të Tiranës.
Book Building është ndërtuar me vizionin për të ofruar cilësi të lartë jetese, akomoditet dhe një pamje fantastike të qytetit.

Apartamenti ndodhet në katin e 14-të, i cili siguron një pamje të gjerë dhe orientimi perfekt Jug-Lindje bën që apartamenti të ketë ndriçim natyral në hapësiat e brendshme të tij.

Ka një sipërfaqe prej 189.3 m2 e organizuar në hapësira të bollshme për çdo ambient.
Apartamenti organizohet në sallon dhe ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, ku njëra prej tyre shoqërohet me tualet të brendshëm dhe 2 tualete të tjerë në funksion të pjesës tjetër të apartamentit.

Ballkoni i gjatë mbulon në mënyrë perfekte të treja dhomat e gjumit dhe sallonin, i cili i jep apartamentit një ndriçim dhe akomoditet të lartë!


Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në:
069 281 5757

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS683
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 3