APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK ZOGU ZI! Për Shitje

120,000 €

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Zogu Zi, tek Ring Center.
Ka siperfaqe 58 m2 bruto dhe 50 m2 neto
Ndodhet ne katin e 7-te , ne pallat te ri me ashensor
Apartamenti eshte i sapo investuar
Disponon hipoteke
Mundesi shume e mire banimi dhe investimi
Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS835
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 120,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1