APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK ZOGU ZI! Për Shitje

210,000 €

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Zogu Zi, tek Ring Center.
Ka siperfaqe 94 m2 bruto dhe 82.5 m2 neto
Ndodhet ne katin e 7-te , ne pallat te ri me ashensor
Apartamenti eshte i sapo investuar
Disponon hipoteke
Mundesi shume e mire banimi dhe investimi
Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS836
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 210,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2