APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE ALI DEM! Për Shitje

80,000 €

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Ali Dem, prane azilit te pleqve.
Ka siperfaqe 56 m2 dhe ndodhet ne katin e 1-re nga toka, ne pallat ekzistues.
I sapo investuar.
Disponon hipoteke
Cmimi: 80'000 euro
Per nje vizit ne prone kontaktoni 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS837
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 80,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1