APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK RRUGA E KAVAJES! Për Qira

650 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament per qira tek Rruga e Kavajes.
Ka siperfaqe 87 m2 dhe organizohet ne sallon,kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
I pershtatshem edhe per zyre.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te me ashensor.
Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 068203631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS838
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 650 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2