APARTAMENT 1+1 PER QERA TEK LAKE VIEW RESIDENCE Për Qira

1,000 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet me qera apartament modern 1+1 tek Lake View Residence.
Apartamenti ndodhet tek rruga e Kosovareve, ne nje nga komplekset me te reja te zone.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 88m2.
I organizuar ne nje sallon ndenje dhe ambjent gatimi i vecuar, dhuma e gjumit, tualeti dhe nje ballkon.
Arredim i ri, i pabanuar me pare.
Post parkimi dhe administrim i perfshire ne cmim.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS846
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 1,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1