JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI I THATE! Rezervuar

1,100 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet per qira apartament 2+1, tek Liqeni i Thate .
Ka siperfaqe prej 160m2, organizohet ne: sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe kopesht
Ndodhet ne katin e 1 , te nje pallati te ri me ashensor.
Post parkimi te perfshire ne cmim.
Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne whats app

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS866
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 1,100 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1