APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE PASKUQAN! Për Shitje

58,000 €

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Paskuqan.
Ka siperfaqe totale prej 57.9m2 dhe siperfaqe neto 50.31m2
Ndodhet ne katin e 1-re banim te nje objekti ne ndertim.
Mundesi shume e mire investimi dhe banimi
Cmimi: 1000 euro/ m2

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS868
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 58,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1