SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER ! Për Shitje

270,000 €

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Skenderbeg Residence , Qender Ka nje siperfaqe prej 69.3m2.Vendosur në katin e 9-të, apartamenti tip 1+1 përbëhet nga një sallon
open space me kuzhine dhe akses në veranden me pamje të mahnitshme mbi sheshin Skënderbej, dhomë gjumi matrimoniale dhe 1 tualet.
Një element i veçantë i këtij apartamenti është lartësia e katit, 3.10
metra, e rezervuar vetëm për këtë kat.
Përshkrim teknik
• Standartet më të larta të inovacionit në ndërtim ku do te përdoren
betone të markave më të larta.
• Fasadë e ventiluar me veshje strukturale me shtresë termoizolimi
dhe pllakë qeramike HT.
• Dritaret janë me vetratë termike me kasë alumini, xham tripleks
me mbushje me gaz argon që mundëson izolim termik dhe akustik
,grilë me membranë akustike.
• Sistem ngrohje chiller.
• Normativat më të fundit evropiane për sistemet e mbrojtjes kundra
zjarrit.
• Shtresat e dyshemeve të ndërkateve janë të paisura me membranë
zë-izoluese.
• Hapesira rekreacioni me hapesira te gjelberta dhe stola.


Per nje vizit ne prone kontaktoni agjenten!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS87
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 270,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1