APARTAMENTE PER SHITJE TEK TIRANA' S ROCK, SHESHI SKENDERBEJ! Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Ofrohen apartamente te tipologjise 1+1, 2+1 dhe 3+1 per shitje tek Tirana's Rock, ne qender te Tiranes.

Godina eshte e organizuar ne 24 kate banimi dhe 4 kate parkimi nen toke.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS266
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: disanial.under_construction
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2