VILE PER SHITJE TEK TURQOISE MARINE RESIDENCE NE HAMALLAJ Për Shitje

395,000 €

Përshkrimi

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. Kompleksi “Turquoise Marine” ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Një ndër pikat e forta të këtij projektit është kanali, i cili lidh në mënyrë natyrore detin me pjesën e brendshme të kompleksit, që gjithashtu siguron një sistem ekologjik për drenimin dhe mbledhjen e ujërave siperfaqesore të të gjith rezidenceëës, siguron akses të drejtëpërdrejtë në çdo pronë, përveç pronave që janë krah tij, për çdo banesë në rezidencë i aksesohet një post parkimi ne kanal.

Vila ne shitje ka një sipërfaqe fizike 131 m2, e cila organizohet ne ambientin e ngrënies, gatimit dhe kuzhina, një tualet, të aksesueshme me verandën. Kati i dytë është i organizuar në tri dhoma gjumi, dy matrimoniale, një dhomë gjumi për fëmijë dhe një tualet. Ka siperfaqe oborri prej 220m2 . Aktualisht ne faze ndertimi.

Per me teper informacion na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS164
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: disanial.under_construction
  • Cmimi: 395,000 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2