VILE NE SHITJE TE TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALZIT Për Shitje

280,000 €

Përshkrimi

Vila eshte e pozicionuar ne njevend shume strategjik dhe ka nje pamje shume te mire.

Organizimi i saj konsiston ne:
1 Sallon te bollshem dhe ambient ngrenie
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
Oborri
Verande

Siperfaqe totale 123 m2
Siperfaqe verande 17.5 m2
Siperfaqe oborri 209.69 m2
Siperfaqe parcele 279 m2

Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne :

+355 69 281 5757

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS539
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 280,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2