AMBJENT OPEN SPACE ME QERA NE BLLOK Për Qira

2,500 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet ambjent open space me qera me 2 tualete dhe 1 ballkon
Vendodhja:Bllok
Ndodhet ne katin e 1
Siperfaqja:110m2
2500€
Lirohet ne fund te majit

Per nje vizite ne prone kontaktoni:
0692888408

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS370
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 2,500 €
  • Dhoma: 1
  • Tualetet: 2