SHITET VILE MODERNE NE GOLEM Për Shitje

550,000 €

Përshkrimi

Pjese e nje kompleksi te ri vilash ne zone
Ka sipërfaqe ndërtimi 370 m2
Siperfaqe parcele 350 m2
Organizuar ne 2 kate mbi toke + papafingo dhe 1 kat nentoke;
Kati -1, permban garazh, depo + lavanderi dhe kantine
Kati 0 organizohet ne kuzhine, salle ngrenie, sallon ndenje, studio dhe tualet
Kati 1 permban 3 dhoma gjumi, garderobe dhe 2 tualete
Papafingo perbehet nga veranda, salloni i ndenjes dhe pishina

Punimet jane teper cilesore dhe me standarde te larta
Zona perreth ofron qetesi dhe ajer te paster, me nje distance prej 5 min nga deti.
Çmimi: 550 000 Euro

Per te rezervuar nje vizite ne prone, na kontaktoni:
@erblin_cullhaj_real_estate
+355 69 6556 435
[email protected]

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS521
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: disanial.under_construction
  • Cmimi: 550,000 €
  • Dhoma: 5
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 3