APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK BULEVARDI I RI! Për Shitje

90,000 €

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Bulevardi I Ri, prane ish-stacioni i trenit.
Ka siperfaqe totale: 66.7 m2 dhe siperfaqe neto: 57.7 m2
Ndodhet ne katin e 2-te banim.
Cmimi: 1'350 euro/m2
Ne faze suvaje.
Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS676
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 90,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1