VILE PER SHITJE TEK TURQOISE MARINA! Për Shitje

650,000 €

Përshkrimi

Vila eshte e pozicionuar ne nje vend shume strategjik dhe ka nje pamje shume te mire.

Organizimi i saj konsiston ne:
1 Sallon te bollshem dhe ambient ngrenie
3 Dhoma gjumi
2 Tualete
Oborri
Verande

Siperfaqe fizike: 155 m2
Siperfaqe nentoke: 100m2
Siperfaqe verande: 35.70 m2
Siperfaqe oborri: 344.42 m2
Siperfaqe parcele: 443.16 m2

Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne : 0682039001

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS705
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 650,000 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2