APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TEK BULEVARDI I RI! Për Shitje

198,500 €

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Bulevardi i Ri, prane ish-stacionit te trenit.
Ka siperfaqe totale: 128.1 m2 dhe siperfaqe neto: 111 m2 .
Ndodhet ne katin e 8-te banim.
Ne faze ndertimi, perfundon ne shtator te ketij viti.
Cmimi: 1'550 euro/m2, i diskutueshem
Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS757
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 198,500 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2