APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE TEK BULEVARDI I RI! Për Shitje

215,900 €

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi i Ri, prane ish-stacionit te trenit.
Ka siperfaqe totale: 139.3 m2 dhe siperfaqe neto: 120.7 m2 .
Ndodhet ne katin e 3-te banim.
Ne faze ndertimi, perfundon ne shtator te ketij viti.
Cmimi: 1'550 euro/m2, i diskutueshem
Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS759
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 215,900 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2