VILE TWIN PER SHITJE NE GREEN COAST RESORT & RESIDENCES Rezervuar

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Rezidenca turistike dhe rezidenciale e para e këtij lloji në bregdetin Shqiptar ndodhet në një zonë unike dhe elitare vetem 150 M nga deti, në plazhin e mrekullueshem të detit Jon. Është vendi ideal për të jetuar shendetshem, në privatësi, në gjelberim, në ajer të paster dhe prane freskisë së detit.

Green Coast Resort do të ofrojë sherbime të ndryshme, si market, bar/kafe, restorante sic eshte “Ulliri” restorant, hotel me 5 yje, “MGallery” i pari i kesaj natyre ne rivieren shqiptare, Nazar Beach Restaurant, ambiente rekreative, qender sportive, vije bregdetare private, shëtitore buzë detit, arkitekture moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, investim të sigurte etj.

Vila është moderne, me një super pamje shumë të bukur të detit Jon.
Vile 2 katshe, me siperfaqe ndertimi 146 m2 + 316 m2 toke + 2 parkime, dhe me pamje shumë të bukur të detit dhe malit. Në katin perdhe ofron ambientin e ndenjes, kuzhine + ambient ngrënie, një tualet dite dhe 1 depo, te cilat kan akses ne bacen e perparme. Kati i parë ofron një dhomë gjumi me ballkon, dhomë gjumi tjeter, tualet dite.. Dhe ky ambient ka akses me bacen e katit perdhe. Vila ka 2 aksese dhe nga kati perdhe dhe kati i parë. Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.


Per me teper info kontaktoni:

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS765
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2