JEPET APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK TEG! Dhënë me qira

650 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 per qira tek Teg!
Ka nje hapsire prej 85m2 dhe nje oborr te gjelberuar.
Apartamenti perbehet nga 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 1 dhoma gjumi ,1 tualete dhe nje kopesht.
Kati i 0,orjentim lindje.Apartamenti sapo eshte arreduar dhe ka nje post parkimi ne cmim.
Vendodhja e apartamentit e ben ate nje vend te perkryer per te jetuar.
Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone me kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS772
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 650 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1