JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E KAVAJES! Për Qira

1,000 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 per qira tek Rruga e Kavajes!
Ka nje hapsire prej 110m2.
Apartamenti perbehet nga 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe ballkon.
Apartamenti sapo eshte arreduar .
Vendodhja e apartamentit e ben ate nje vend te perkryer per te jetuar.
Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone me kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS773
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 1,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2