AMBIENT OPEN SPACE PER QERA TEK FARMACIA 10 Për Qira

3,000 € /Muaj

Përshkrimi

Ambienti ndodhet tek farmacia 10, kompleksi Arlis.
Te dhena mbi pronen:
Siperfaqe: 192.7m2 dhe 229.8m2 verande.
Kati 0
Ambienti eshte i perbere nga nje hapesire e madhe open space, nje tualet si dhe veranda e jashtme e shfrytezueshme.
I pershtatshem per supermarkete, lokale, restorant, zyra, palester etj..

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS776
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 3,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1