BIZNES (SALLON BUKURIE) PER SHITJE TEK RRUGA E KOSOVAREVE Për Shitje

50,000 €

Përshkrimi

Biznesi ndodhet tek Rruga e Kosovareve.

Informacion i pergjithshem:

Siperfaqja e ambientit: 75.4 m2.
Ndodhet ne katin 0, buze rruge.

Aktualisht eshte ne gjendje pune.
Ambienti eshte totalisht i investuar deri ne detaje me arredim modern i bere me arkitekt.
E mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme
Fasade xhami
Vizibilitet total nga rruga kryesore.
Mundesi shume e mire investimi pasi ndodhet ne nje nga zonat me te farvorshme per kete tipologji biznesi.

Organizimi ambientit:
Nje dhome Vip Room, me poltron make up.
3 poltron parukerie
1 lavatest
1 tavoline per thonj - duar.
1 poltrone per pedikyr
1 dome depilimi/qerpik me krevat
1 dhome make-up artist me mobilje dhe pasqyre me ndricim.

Qeraja e ambjentit 1500 euro/neto.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS779
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 50,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 1