APARTAMENTE 1+1/2+1 PER SHITJE TEK REZIDENCA LIBURNA NE GOLEM Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Apartamente 1+1/2+1 per shitje tek Liburna Residence!

Liburna Residence ndodhet ne zonen e Golemit ne Rrugen Bulevardi i Pishave, vetem 70 m larg nga deti.
Me nje cilesi absolute ndertimi,standart i certifikuar i materialeve te perdorura,hapesirave rekreative,ambiente relaksuese dhe ambiente biznesi e
hapesire parkimi nentoke per cdo njesi banimi ku ne fokus jane nevojat e banoreve per nje jetese komode.

Apartamentet jane ne faze punimesh.
Per me teper informacion kontaktoni agjentin e prones

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS791
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: disanial.under_construction
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës