SHITET APARTAMENT 1+1 PASKUQAN Për Shitje

90,600 €

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Paskuqan.
Ka siperfaqe totale prej 75.52m2 dhe siperfaqe neto 66.40m2
Ndodhet ne katin e 5-re banim te nje objekti ne ndertim.
Mundesi shume e mire investimi dhe banimi
Cmimi: 1200 euro/ m2

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS802
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: disanial.under_construction
  • Cmimi: 90,600 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1