SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES Për Shitje

67,500 €

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES
Shkembi Kavajes
Sip totale 60 m2 dhe neto 52.4 m2
Kati 5 banim
Me Hipoteke
I arreduar, ne gjendje shume te mire
Cmimi 67.500 Euro

Per nje vizite ne apartament kontaktoni:
068 956 8340

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS831
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 67,500 €