APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TEK 21-DHJETORI! Për Qira

700 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet per qira apartament 2+1 tek 21-dhjetori.
Ka siperfaqe 115 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te, me ashensor
Orjentimi: Jug-Lindje
Arredim i ri dhe teper cilesor
Per nje viyit ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS833
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 700 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2