APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK E88 LAPRAKE Për Shitje

121,400 €

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Laprake.
Ka siperfaqe totale prej 83.76 m2 dhe siperfaqe neto 68.9 m2
Ndodhet ne katin e 6-re banim te nje objekti ne ndertim.
Mundesi ndarje ne 2+1
Mundesi shume e mire investimi dhe banimi
Cmimi: 1450 euro/ m2

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS869
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 121,400 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1