APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE TEK BULEVARDI I RI! Për Shitje

185,000 €

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi i Ri, kompleksi Ndregjoni.
Ka siperfaqe totale: 123.4 m2 dhe siperfaqe neto: 106.4 m2
Opsione me te njejten planimetri dhe orjentim ndodhen ne katin e 7-te, 8-te, 9-te
Ne faze ndertimi.
Cmimi: 1'500 euro/m2
Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS726
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 185,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2