APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE TEK BULEVARDI I RI! Për Shitje

177,500 €

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi i Ri, kompleksi Ndregjoni.
Ka siperfaqe totale: 118.3 m2 dhe siperfaqe neto: 102 m2
Opsione me te njejten planimetri dhe orjentim ndodhen ne katin e 1-re, 2-te
Ne faze ndertimi.
Cmimi: 1'500 euro/m2
Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS725
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 177,500 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2