APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK RRUGA SIRI KODRA Për Shitje

119,000 €

Përshkrimi

APARTAMENT PER SHITJE TEK RRUGA SIRI KODRA
-Tipologjia 2+1
-Siperfaqe 95.28 m2
-orientim perendim
-kati 5
-faze karabina
Cmimi 1250€/m2
Të gjithë apartamentet janë të pajisur me hapësirat bazë, ballkon, hapësira shërbimi si depozitim, lavanderi, si edhe kuzhinë gjysmë të izoluar nga ambjenti i ditës dhe hapësirë ngrënieje të dedikuar. Njësitë e banimit fillojnë në katin e parë deri në katin e tete.
Per me shume info kontaktoni agjenten e prones
0683075215

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS728
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: disanial.under_construction
  • Cmimi: 119,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2