APARTAMENT 2+1+VERANDE PER SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT! Për Shitje

250,000 €

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit, prane Kriatal Center
Tipologji: 2+1+2 tualete+ verandë
Siperfaqe: 111.29 m2
Pallat i ri me ashensor
Cmimi:250’000€
Disponon hipotekë
Do vendoset parketi dhe do behet lzerja e apartamentit (te perfshira ne cmim)
Per nje vizite ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS753
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 250,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2