APARTAMENT 3+1 PER SHITJE TEK RRUGA: 'JORDAN MISJA'! Për Shitje

223,000 €

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Rruga" Jordan Misja", prane qendres.
Ka siperfaqe totale prej 159,1 m2 dhe siperfaqe neto 135 m2
Ndodhet ne katin e 1-re banim te nje objekti ne ndertim.
Mundesi shume e mire investimi dhe banimi
Cmimi: 1400 euro/ m2
Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS780
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 223,000 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2