ZYRE 65 M2 PER QERA NE VASIL SHANTO! Rezervuar

500 € /Muaj

Përshkrimi

Zyre per qera ne Vasil Shanto, prane Vasil Shantos. Ka siperfaqe 65 m2 dhe ndodhet ne katin e 1-re, me ashensor.
Ambienti eshte i sapo investuar, i pabanuar me pare.
Cmimi: 500 euro/muaj neto
Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS829
  • Lloji i Pronës: Office
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 500 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1