JEPET ME QIRA ZYRE NE BLLOK! Për Qira

2,500 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet zyre me qera prane Gjimnazit Petro Nini.
Siperfaqe:226m2
Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati pa ashensor, i vetmi ambjent ne kat.
Ambienti eshte i organizuar ne 4 ambiente pune ,nje zyre te ndare per drejtuesin ,nje ambjent kuzhine dhe ngrenje,2 ballkone,nje verande dhe 2 tualete.
Ambienti eshte i investuar me ndricim, sistem kondicionimi qendror.
I pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash, klinika estetike, dentare, kirurgjike etj.Por mund te perdoret dhe si apartament.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS870
  • Lloji i Pronës: Office
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 2,500 €
  • Tualetet: 2