AMBIENT OPEN SPACE PER QERA PRANE PAZARIT TE RI Për Qira

3,000 € /Muaj

Përshkrimi

Ambienti ndodhet prane Pazarit te Ri.
Te dhena mbi pronen:
Siperfaqe: 280m² + 80m²
Kati 0, pallat i ri.
Ambienti eshte i organizuar ne forme dublexi, ku kati i pare perbehet nga nje hapesire open space, 2 tualete dhe nje depo, ndersa kati i dyte ne dy ambiente me te vogla.
Ambienti eshte i investuar se fundmi.
I pershtatshem per zyra, klinika, markete etj..

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS750
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 3,000 €
  • Dhoma: 1
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 2