ZYRE PER QERA TEK FARMACIA 10, RRUGA E DIBRES! Për Qira

650 € /Muaj

Përshkrimi

Zyra ndodhet tek Farmacia 10, kompleksi Arlis.
Organizimi: 4 ambiente pune, 2 tualete dhe nje ballkon
Siperfaqja totale: 122m2
Kati: 1
Pallat i ri, hyrje me 2 ashensor.
I pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS778
  • Lloji i Pronës: Office
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 650 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2