ZYRE PER QERA TEK FARAMACIA 10 Për Qira

600 € /Muaj

Përshkrimi

Zyra ndodhet tek Farmacia 10, kompleksi Arlis.
Organizimi: 3 ambiente pune, 2 tualete dhe nje ballkon
Siperfaqja totale: 118.4m2
Kati: 1
Pallat i ri, hyrje me 2 ashensor.
I pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS777
  • Lloji i Pronës: Office
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 600 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1