APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA NE BLLOK! Për Qira

800 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet per qira apartament 2+1 ne Bllok, prane LSI-se.
Ka siperfaqe 145 m2 dhe organizohet ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ( njeri nga tualetet eshte me dritare), dhe ballkon i bollshem.
Ndodhet ne katin e 8-te , me ashensor
Pallat i ri, i mireadministruar.
Cmimi: 800 euro/muaj
Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0682023631

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS834
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 800 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2