APARTAMENT 1+1 PER QERA TEK LAKE VIEW RESIDENCE Për Qira

1,000 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet me qera apartament modern 1+1 tek Lake View Residence.
Apartamenti ndodhet tek rruga e Kosovareve, ne nje nga komplekset me te reja te zone.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 89m2 + 9.5m2 verande.
I organizuar ne nje sallon ndenje dhe ambjent gatimi i perbashket, dhoma e gjumit, tualeti dhe verande me pamje nga Liqeni dhe Parku Olimpik.
Arredim i ri, i pabanuar me pare.
Post parkimi dhe administrim i perfshire ne cmim.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: DIS848
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 1,000 €